اردبیل میزبان همایش بین‌المللی ترویج زبان و ادبیات فارسی

دهمین همایش بین‌المللی ترویج زبان و ادبیات فارسی فراخوان برگزاری خود در سال ۹۴ را منتشر کرد.

هفت سرزمین/ دهمین همایش بین‌المللی ترویج زبان و ادبیات فارسی با حمایت انجمن ترویج زبان و ادبیات فارسی و با همکاری دانشگاه علیگر و گواهی آسات ایلام هند در شهریور ماه ۹۴ در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.

این همایش موضوعاتی مانند نقش زبان فارسی در وحدت ملی ایران، تاریخ ادبیات و سبک شناسی، گویش های زبان فارسی، عناصر زیبایی شناسی زبان فارسی، ادبیات معاصر، ادبیات انقلاب و پایداری، ادبیات داستانی و کودک و نوجوان، شیوه‌های ارتقای زبان فارسی به عنوان زبان علم در جهان، ارتقاء شیوه های آموزش زبان فارسی، جایگاه زبان فارسی و ایرانی شناسی خارج از مرزها، تاثیرپذیری زبان فارسی از فرهنگ اسلامی، شیوه‌های آموزش مجازی زبان فارسی، ادبیات آئینی، زبان فارسی و تشیع و سایر موضوعات در مورد مورد زبان فارسی را شامل می‌شود.

رئیس این همایش پروفسور محمد نریمانی و دبیر علمی آن نیز خدابخش اسدالهی معرفی شده‌اند.

همچنین در حاشیه این مراسم شب شعر بزرگ با موضوع زبان و ادبیات فارسی و نیز نشستی تخصصی با حضور سردبیران مجلات علمی و تخصصی و پژوهشی در زمینه زبان فارسی برگزار می شود.

مهلت ارسال چکیده مقاله برای شرکت در این همایش ۳۱ خرداد ماه ۹۴ اعلام شده و همایش نیز از چهارم تا ششم شهریور ماه در اردبیل برگزار خواهد شد.

منبع: مهر

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=5634
 1. زینب

  سلام .با تشکر از شما.متاسفانه من در سایت هیچ نکته ای پیدا نکردم بتونه راهنمایی کنه.
  می شه بفرمائید من مقاله رو چطوری و به کجا ارسال کنم؟
  فونت نگارش و…
  مقاله بنده اماده هست فقط شرایط ویرایش و ادرس ارسال مقاله و چکیده رو نمی دونم.فرصت هم رو به اتمام هست

 2. 7سرزمین
  نویسنده

  هفت سرزمین/ سلام و احترام… متاسفانه تمام اطلاعات مرتبط و منتشر شده با این همایش ، همین مقداری است که می بینید… بهتر است هر چه سریع تر به نشانی اینترنتی انجمن ترویج زبان و ادبیات فارسی مراجعه کنید: http://www.ispl.ir/
  موفق باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *