انتشار شماره جدید ماهنامه های سینمایی ۲۴ و فیلم

شماره های جدید ماهنامه های سینمایی ۲۴ و فیلم منتشر شد.

اختصاصی هفت سرزمین/در شماره بهمن ماه این ماهنامه که به سردبیری حسین معززی نیا منتشر شده راهنمای فیلم های سی و سومین جشنواره فیلم فجر درج شده است.

مطالبی هم چون: چهره های ماه، بازیگر ماه، گزارش از پنجمین دوره جشنواره مردمی عمار و رو نمایی از فیلم محمد (ص)، روی پرده با محوریت معرفی فیلم سینمایی ملبورن و گفت و گو با عوامل این فیلم، گفت و گو با پیمان معادی و معرفی فیلم های جشنواره فجر در بخش سینمای ایران این ماهنامه گنجانده شده است.

در بخش سینمای جهان این ماهنامه نیز مطالبی هم چون چهره های ماه، نقل قول های ماه، گفت و گو با ژان ذوژردن بازیگر فرانسوی، روی پرده و فیلم ماه (دختر گمشده ساخته دیوید فینچر) منتشر شده است.

ماهنامه ۲۴ با قیمت ۴ هزار تومان در کیوسک های مطبوعاتی در دسترس علاقمندان قرار دارد. تاکنون ۶۰ شماره از این ماهنامه منتشر شده است.

CCI01222015_0000

**

اما ۴۸۶ مین شماره از ماهنامه سینمایی فیلم نیز در بهمن ماه امسال منتشر شد.

در این شماره از ماهنامه با سابقه سینمایی کشور مطالبی هم چون فلاش بک (پیام های خوانندگان)، خشت و آینه، رویدادها، ایستگاه، درگذشتگان (با یادی از مرتضی احمدی، احمد رسول زاده و صادق ماهرو)، آب، درخت و انسان، خشونت، سینما و جامعه و در تلویزیون را می توانید در نیمه اول این ماهنامه مطالعه کنید.

در بخش سینمای جهان نیز نمای دور، روی پرده و نمای درشت گنجانده شده است.

هم چنین در بخش نقد فیلم این نشریه نیز نقد فیلم های : خانه پدری، سیزده، ردکارپت، ملبورن، چند متر مکعب عشق، فصر فرموشی فریبا و ماهی و گربه در اختیار مخاطبان سینمایی قرار گرفته است.

film

گفت و گو با بازیگر فیلم پرویز، گزارش اکران و ۲۰ سال پیش در همین ماه نیز از دیگر مطالب این ماهنامه سینمایی است.

ماهنامه فیلم (شماره ۴۸۶) با سردبیری هوشنگ گلمکانی و با قیمت ۵ هزار تومان منتشر شده است.

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=1595

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *