اکران انیمیشن رستم و سهراب

انیمیشن سینمایی «رستم و سهراب» به کارگردانی کیانوش دالوند و تهیه کنندگی داریوش دالوند از چهارشنبه ۱۷ دی به صورت آزاد اکران می‌شود.
«رستم و سهراب» از چهارشنبه ۱۷ دی به صورت آزاد اکران می‌شود.این انیمیشن به کارگردانی کیانوش دالوند و تهیه کنندگی داریوش دالوند و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، داستان رستم و سهراب اساطیر شاهنامه است. این انیمیشن دو سال است که آماده اکران است، اما هر بار به دلیلی موفق به اکران نشد.

انیمیشن سینمایی «رستم و سهراب» تا امروز در جشنواره‌ها و بازارهای معتبری از جمله بازار فیلم جشنواره فیلم کن، هفته فیلم‌های ایرانی ایتالیا(رم) ، لهستان ، انگلیس ، آلمان شرکت کرده است.

همچنین در روسیه(مسکو ) به مدت سه هفته در ۵۰ سینما اکران شد .رستم و سهراب  مورد تایید شرکت‌های انیمیشن سازی بزرگ واقع شده است و روزنامه وریته  و انیمیشن مگزین  تبحر ایرانیان را در ساخت و پرداخت این انیمیشن ستودند.

لوازم التحریر «رستم و سهراب» همزمان با شروع مدارس در تهران و شهرستان‌ها توزیع شد و مورد استقبال عمومی قرار گرفت.همچنین عروسک های رستم ، سهراب و تهمینه نیزبه تازگی وارد بازار شده اند .

برادران دالوند امید دارند تا در روزهایی که کودکانمان به سمت انیمیشن های خارجی گرایش کرده اند و علاقه شان به بن تن ها و بت ها  بیشتر می شود، با اکران رستم و سهراب بتوانند کودکان ایرانی را با اسطوره های میهنشان نزدیکتر و  آشناتر کنند.

پخش رستم و سهراب با «بامداد فیلم» است.

منبع: فارس

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=728

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *