ایوبی درباره فیلم های بازبینی شده بحث کرد

رئیس سازمان سینمایی با اعضای هیات انتخاب سینمای ایران دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری ایسکانیوز، رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعداز ظهر دیروز (۱۵ آذرماه) در دیداری با اعضاء هیات انتخاب جشنواره بین المللی فیلم فجر، از تلاش ها و زحمات آنها قدردانی کرد.

دکتر حجت اله ایوبی رئیس سازمان سینمایی کشور با حضور در دبیرخانه جشنواره فیلم فجر با اعضای هیات انتخاب بخش سینمای ایران جشنواره فیلم فجر دیدار کرد و ضمن سپاسگذاری از زحماتشان با آنها به گفتگو پرداخت.

هیات انتخاب از اول آذرماه کار بازبینی فیلم های ثبت نام شده در دبیرخانه جشنواره را آغاز کرده اند که بعدازظهر روز گذشته رئیس سازمان سینمایی با آنها به بحث در مورد آثار ارائه شده و فیلم هایی که تاکنون بازبینی شده اند پرداخت.

رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه  هیات های انتخاب سی و سومین جشنواره فیلم فجر متشکل از بهترین، صادق ترین و صاحب نظر در این عرصه هستند و به خوبی از عهده کار بسیار حساس انتخاب بر می آیند.

ایوبی در این دیدار با اشاره به اینکه سینماگران و فعالان عرصه هنر به جشنواره فیلم فجر امیدوارند، گفت: حضور هیات های انتخاب حرفه­ای و صاحب فکر چون شما برای تمامی اهالی سینما اعم از سینما گران و مدیران سینمایی آرامش خیال را به دنبال دارد.

رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه افزود: ما امروز در اینجا حضور پیدا کردیم تا به همه همکاران برگزار کننده و هیات های انتخاب که کارشان را آغاز کرده اند خدا قوت بگوییم و اظهار امیدواری کنیم جشنواره ای پرشور، تاثیرگذار و در شان انقلاب اسلامی برگزار شود.

اعضاء هیات انتخاب بخش سینمای ایران را آقایان احمد امینی، رسول صدرعاملی، حسین کرمی، محمدعلی باشه آهنگر، محمد احسانی، مجید رضابالا و بهنام بهزادی تشکیل می دهند.

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=200

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *