بازگشت فریماه فرجامی پس از ۱۱ سال

«فریماه فرجامی» بازیگر سینما که آخرین بار در سال ۱۳۸۲ با فیلم «کاغذ دیواری زرد» مقابل دوربین قرار گرفته بود، پس از ۱۱ سال با فیلم «تاول» به کارگردانی بهمن کامیار به دنیای بازیگری بازگشته است.

فریماه فرجامی که در بیش از یک دهه گذشته به علت بیماری از بازیگری دور مانده بود، این روزها با طی درمان و مراقبت های پزشکی در شرایط جسمانی خوبی به سر می برد و با روحیه ای مناسب در مقابل دوربین قرار گرفته و ایفاگر نقش زنی به نام طلعت که در یک خوابگاه با شخصیت اول داستان هم اتاق است و با ماجراها و اتفاقاتی که برای دختر جوان می افتد همراه می شود.

فیلم «تاول» به تهیه کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار در مرحله تصویربرداری قرار دارد و فیلمنامه آن یک درام اجتماعی به قلم بهمن کامیار است.

در خلاصه فیلم آمده؛ تاول که می زند باید از آن رها شوی، رهایی از بندهایی که گره آن باز شدنی نیست و تا باز نشود، بار این زخم بر دوش خواهد ماند.

فیلمبرداری ‘تاول’ در لوکیشن هایی همچون شهرک سینمایی دفاع مقدس، بیمارستان عمل ، پانسیون و امامزاده پنج تن لویزان انجام می شود و تا هفته های آینده مراحل تصویر برداری آن به پایان خواهد رسید.

در فیلم «تاول» بازیگرانی چون، هستی مهدوی فر، حسین سلیمانی، نگار عابدی، افشین سنگ چاپ، میرطاهر مظلومی، صدرالدین حجازی، عباس موسوی و فرشته عروجی با حضور آشا محرابی و هنرمندی فریماه فرجامی به ایفای نقش پرداخته اند.

از دیگر عوامل این فیلم می توان به مجری طرح: رضا زنده جاه، مدیر فیلمبرداری: حسین ناظریان، طراح چهره پردازی: مهری شیرازی، مدیر تولید: رضا بشیری، مدیرصدابرداری: فرشید کیوان مهر و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی اشاره کرد.

منبع: ایرنا

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=733

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *