برای «ایران من» عکس و نقاشی بفرستید

نخستین دوره جشنواره مسابقه عکس، نقاشی و متون ادبی «ایران من» ویژه کودکان ۵ تا ۱۲ سال برگزار می‌شود.

هفت سرزمین/ نخستین دوره جشنواره مسابقه «ایران من» با محوریت (اتحاد، امنیت، آرامش)  ویژه کودکان ۵ تا ۱۲ سال به همت موسسه کودکان هوشمند ۱۷ شهریورماه امسال برگزار می‌شود.

تبیین اوضاع کشور برای کودکان و برشمردن اهمیت آرامش و امنیت حاکم بر کشور از اهداف این جشنواره عنوان شده است.

در اطلاعیه روابط عمومی مسابقه «ایران من» آمده است: امروز محیط پیرامون میهن ما ایران، سرشار از آشوب و ناامنی و جنگ است؛ اما کشور عزیزمان از آرامش و امنیت مثال‌زدنی حتی در مقایسه با کشورهای پیشرفته جهان برخوردار است که دوست و دشمن به آن معترف‌اند، این جشنواره بر آن است تا با توجه به اهمیت موضوع اتحاد، امنیت و آرامش ایران غیورمان، کودکان سراسر کشور را با این مقوله آشنا کند تا آن‌ها هم سهمی هر چند کوچک در این جشن ملی ایفا کنند.

این رویداد فرهنگی و هنری در سه حوزه عکس، نقاشی و متن ادبی برگزار و به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره تا ۷ شهریورماه امسال فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.festival.iranskids.com مراجه کنند یا از طریق شبکه تلگرام به نشانی festival_sk @ آثار خود را برای دبیرخانه جشنواره کودکان هوشمند ارسال کنند.

جوایز نخستین دوره مسابقه «ایران من» به ترتیب به نفر اول، یک میلیون تومان جایزه نقدی و تندیس جشنواره، نفر دوم، ۷۰۰هزار تومان به همراه تندیس جشنواره و نفر سوم، ۵۰۰هزار تومان و تندیس جشنواره که به برگزیدگان اهدا می‌شود.

منبع: ایسنا

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=15850

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *