برگزاری هفته فرهنگی سوئیس در ایران

دبیر دوم سفارت سوئیس در تهران با مجید سرسنگی مدیرعامل خانه هنرمندان ایران دیدار و گفت و گو کرد.
هفت سرزمین/ «کریستینا فیشر» دبیر دوم سفارت سوئیس در تهران ضمن بازدید از خانه هنرمندان ایران با «مجید سرسنگی» مدیرعامل این خانه دیدار و گفت و گو کرد.
کریستینا فیشر در این دیدار گفت: خیلی خوشحالم که در خانه هنرمندان ایران هستم، این خانه در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و هنری بسیار فعال است؛ به طوری که با برنامه‌های مختلف خود و فضای زنده‌ای که دارد، از سوی افراد به ویژه جوانان با استقبال خوبی مواجه شده است. می‌توانم بگویم خانه هنرمندان ایران امروز تبدیل به یکی از مهم‌ترین مراکز هنری و فرهنگی ایران شده است، و من نیز بسیار مشتاق هستم تا در برنامه‌های این خانه شرکت کنم.
دبیر دوم سفارت سوئیس در تهران با درخواست از مدیرعامل خانه هنرمندان ایران برای برگزای هفته فرهنگی سوئیس در این خانه گفت: امیدواریم با همکاری خانه هنرمندان ایران در سال آینده بتوانیم هفته فرهنگی سوئیس را در زمینه‌های مختلف هنری به ویژه سینما و هنرهای تجسمی در خانه هنرمندان ایران برگزار کنیم.
مجید سرسنگی نیز در این دیدار به فعالیت‌های خانه هنرمندان ایران در زمینه‌های مختلف فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت: تعامل سازنده با هنرمندان دیگر کشورها از اهداف این خانه بوده و طی سال‌های اخیر برنامه‌های متنوعی در این راستا انجام شده است.
مدیرعامل خانه هنرمندان ایران ضمن استقبال از برگزاری هفته فرهنگی سوئیس در ایران اظهار امیدواری کرد که این برنامه سرآغازی جدید برای تعامل فرهنگی و هنری بین دو کشور باشد.

منبع: خانه هنرمندان ایران 

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=1343

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *