تقدیم‌نامه راوی «پنجره‌های تشنه» به رهبرانقلاب

مهدی قزلی نویسنده کتاب «پنجره‌های تشنه» متن تقدیم‌نامه خود بر کتاب اهدایی‌اش به رهبر انقلاب را در اختیار خبرگزاری مهر قرار داد.

به گزارش خبرنگار مهر، یک روز پس از برگزاری آیین رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «پنجره‌های تشنه» به قلم مهدی قزلی این نویسنده متن تقدیم‌نامه خود بر کتاب اهدایی به رهبر انقلاب را در اختیار خبرگزاری مهر قرار داد.

در متن تقدیم‌نامه نوشته شده بر برگ نخست کتابی که بهار امسال به رهبر انقلاب اهدا شده‌ آمده است:

«حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

در پایان این سفر وقتی به کربلا رسیدیم، از یکی دو نفر از مرتبطین با حضرت‌تان خواستم واسطه شوند و ازتان بپرسند دوست دارید کجا دعا شوید. خبر البته نرسید ولی به هر حال در‌آن یک هفته‌ای که بر خوان پر برکت امام حسین علیه‌السلام مهمان بودیم، هر جا که حال خوشی بود یادتان کردم و دعا. که رهبرم بودید و مرجعم و استاد کتابخوانی‌ام و البته هستید.

با افتخار تقدیم به حضورتان به امید تورق کتاب/ بهار ۱۳۹۳- مهدی قزلی»

پنجره های تشنه

متن تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «پنجره‌های تشنه» شب گذشته در مراسمی با حضور امیر خوراکیان رئیس حوزه ریاست دفتر حفظ ونشر آثار مقام معظم رهبری و مهدی قزلی نویسنده کتاب در کربلای معلی رونمایی شد.

رهبر معظم انقلاب با نگارش دل‌نوشته‌ای خطاب به حضرت سید الشهدا (ع) در حاشیه کتاب «پنجره‌های تشنه» مرقوم فرمودند:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست

این چه شمعی است که جان‌ها همه پروانه اوست

ای شعله فروزان، ای فروغ تابان، ای گرمابخش دل‌های خلایق!‌ تو کیستی با این شکوه و جلال، با این شیرینی و دلنشینی، با این هیبت و اقتدار، با این همه لشکر دل‌به‌همراه، با غلغله فرشتگان که در کنار موکب تو با آدمیان رقابت می‌کنند؟ تو کیستی ای نور خدا، ای ندای حقیقت، ای فرقان، ای سفینهالنجاه؟ چه کرده‌ای در راه خدایت که پاداش آن، خدایی شدن هر آن چیزی است که به تو نسبت می‌رساند؟ بنفسی انت، بروحی انت، بمهجه قلب انت، و سلام الله علیم یوم ولدت و یوم استشهدت مظلوماً‌و یوم تبعث فاخراً و مفخرا. ۱۳۹۳/۲/۲۹

بسیار خوب و با ذوق و سلیقه نوشته شده‌است؛ و با نگاه هنرمندانه، کنجکاو و نکته‌یاب. خواندم تا ۱۳۹۳/۲/۲۸

کتاب «پنجره‌های تشنه» روزنوشت‌های مهدی قزلی از انتقال ضریح جدید امام حسین(ع) از قم به کربلا در سال ۱۳۹۱ است که انتشارات سوره‌ مهر آن را منتشر کرده است.

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=279

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *