جای خالی فردوسی پور در آسیا ۲۰۱۵

رضا جاودانی – تهیه‌کننده برنامه «آسیا ۲۰۱۵» – درباره عدم حضور عادل فردوسی‌پور به عنوان مجری توضیح داد: پیش از این با عادل فردوسی‌پور برای اجرای این برنامه صحبت‌هایی داشتیم که ایشان به علت گرفتاری‌های کاری و کارهای دانشگاهی‌اش نتوانست با ما همراه شود.

هفت سرزمین/ این مجری و برنامه‌ساز درباره‌ی شکل جدید پخش مستقیم بازی‌های ورزشی از شبکه سه سیما اظهار کرد: هر تغییری احتیاج به زمان دارد؛ به ویژه که طی این مدت با تغییر مدیریت‌هایی روبه‌رو شده‌ایم و این تغییر مدیریت‌ها با ایده‌های نویی همراه است؛ بنابراین هر اتفاقی که بخواهد برای پخش مستقیم مسابقات ورزشی در شبکه سه سیما بیفتد، زودتر از فروردین سال آینده ممکن نخواهد بود؛ چراکه قاعدتا تحقق این امر، زودتر از سال آینده، منطقی نیست.

وی سپس اظهار امیدواری کرد: با توجه به رویکرد جدید معاونت سیما و هدف خوبی که برای شبکه سه سیما تعریف شده است‌، آینده خوبی برای این شبکه پیش‌بینی می‌شود.

تهیه‌کننده «آسیا ۲۰۱۵ » توضیح داد: آخرین برنامه که تهیه‌کنندگی آن‌را برعهده داشتم‌، برنامه «۲۰۱۴» ویژه جام جهانی بود که با اجرای عادل فردوسی‌پور پخش شد. جنس برنامه «۲۰۱۴» با برنامه «آسیا ۲۰۱۵» خیلی متفاوت است؛ چراکه جام جهانی منابع تصویری خیلی خوبی داشت و در عین حال ساعت‌ بازی‌های جام جهانی با ساعت کشورمان هم‌خوانی داشت، اما تایم بازی‌های آسیایی صبح و ظهر است؛ در حالی که ساعت برنامه «۲۰۱۴» کاملا باز بود و هر اتفاقی که در لحظه رخ می‌داد، به سرعت در برنامه انعکاس پیدا می‌کرد، اما از آنجا که مسابقات جام‌ملت‌های آسیا در تایم صبح اتفاق می‌افتد، برنامه «۲۰۱۵» با تاخیر به آن می‌پردازد که البته همچنان برای بیننده جذاب خواهد بود.

جاودانی آنچه در برنامه «۲۰۱۵» اتفاق می‌افتد را بسته به منابع خبری دانست که به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شوند.

او گفت: در حال حاضر تصمیماتی گرفته شده و قرار است یک گروه تلویزیونی به بازی‌های آسیایی اعزام شوند که اگر این اتفاق بیفتد ما هم دستمان بازتر است. در پایان برای تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم نتایج خوبی از بازی‌های آسیایی کسب کنند.

منبع: ایسنا

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=807

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *