روز اول پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر

سی و سومین جشنواره فیلم فجر از روز ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه در تهران آغاز به کار می کند. جشنواره ای که بخش بین الملل آن به سال آینده منتقل شده و مخاطبان سینمای ایران امسال جدول برنامه ها را بدون فیلم های خارجی خواهند دید.

اختصاصی هفت سرزمین/ میثم غلامی- در بسته خبری دیروز نوشتیم که امروز پیش فروش بلیط های جشنواره فیلم فجر به صورت اینترنتی از امروز آغاز می شود. اما این فقط جمله ابتدایی این خبر است. چرا که بررسی سایت پیش فروش بلیت نشان می دهد که از ساعت ۱۲ امروز تا لحظه تنظیم گزارش (ساعت ۱۵) بلیت های بخش های اصلی مثل سینمای ایران ۱ و ۲ در سینماهای نمایش دهنده فیلم ها به پایان رسیده است.

امروز در برخی از ساعات نیز ارائه بلیط با کندی صورت می گرفت و حجم مراجعه به سایت بسیار بالا بود و گاه سایت با اختلال مفطعی مواجه بود.

بلیت های جشنواره در این دوره در بخش های مسابقه سینمای ایران ۱ ، سینمای ایران ۲، سینمای هنر و تجربه، نگاه نو (فیلم های اول)  و سینما حقیقت (فیلم های مستند) به مخاطبان عرضه شده است که در حال حاضر بخش های سینمای ایران ۱ و ۲ بلیت ها در تمامی سینما به پایان رسیده و تنها برای بخش های نگاه نو، سینما حقیقت، و هنر و تجربه بلیت موجود است که پیش بینی می شود بخش هنر و تجربه نیز تا ساعاتی دیگر به پایان برسد.

جشنواره در سالیان اخیر نشان داده است که در برخی سینماها سهمیه بلیت های پیش فروش را بالاتر می برد و امکان خرید بلیت برای جا ماندگان وجود خواهد داشت.

مخاطبان جشنواره برای تهیه بلیت‌های جشنواره فیلم فجر می توانند با مراجعه به سایت www.fajrticket.ir بلیت های باقیمانده را تهیه کنند.

خریداران می ‌توانند پس از ورود به سامانه پیش فروش با وارد کردن کد ملی خود،۲ انتخاب و در مجموع ۴ سری بلیت پیش خرید کنند.

سینماهای جشنواره فجر به ۳ گروه تقسیم شده اند:

ـ سینماهای گروه الف شامل: پردیس آزادی، پردیس کورش، جوان، پردیس زندگی، فرهنگ، پردیس ملت و ماندانا / در این سینماها قیمت سری ۱۱ تایی بلیت اینترنتی ۸۸ هزار تومان و دانشجویی ۷۷ هزار تومان است. بلیت های تکی نیز که به صورت گیشه در ایام برگزاری به مخاطبان عرضه می شود در سینماهای این گروه ۹ هزار تومان است.

ـ سینماهای گروه ب شامل: استقلال، شکوفه، سروش  و فلسطین / در این سینماها قیمت سری ۱۱ تایی بلیت اینترنتی ۶۶ هزار تومان و دانشجویی ۵۵ هزار تومان است. بلیت های تکی نیز که به صورت گیشه در ایام برگزاری به مخاطبان عرضه می شود در سینماهای این گروه ۷ هزار تومان است.

ـ سینماهای گروه ج شامل: پردیس تماشا، پردیس راگا و پردیس کیان / در این سینماها قیمت سری ۱۱ تایی بلیت اینترنتی ۴۴ هزار تومان و دانشجویی ۳۳ هزار تومان است. بلیت های تکی نیز که به صورت گیشه در ایام برگزاری به مخاطبان عرضه می شود در سینماهای این گروه ۵ هزار تومان است.

علاقمندانی که بلیت‌های خود را خریداری کرده اند با در دست داشتن پرینت کد رهگیری و اصل کارت ملی می‌توانند روزهای ۸ و۹ بهمن برای تحویل بلیت ها به پردیس سینمایی ملت مراجعه کنند.

جدول فیلم ها در بخش های مختلف را می توانید در این لینک مشاهده فرمایید.

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=1478

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *