زمان توزیع سریال ابله مشخص شد

اولین قسمت مجموعه «ابله» به کارگردانی کمال تبریزی چهارشنبه ۱۷ دی وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

به گزارش ایلنا،رئیس هیات مدیره شرکت تصویر گستر پاسارگاد با اعلام این خبر گفت: همزمان با شروع عرضه سریال «ابله» شبکه همراهان پاسارگاد نیز آغاز به کار می‌کند و خریداران این مجموعه می‌توانند بدون پرداخت هزینه اضافی از برنامه‌های این شبکه نیز استفاده کنند.

علی اسدزاده با بیان اینکه چنین امکانی برای اولین بار در شبکه نمایش خانگی فراهم شده است ادامه داد:در لوح فشرده سریال «ابله» بخش‌هایی چون ابله‌تر، نماهنگ، انیمیشن و هنر و تجربه گنجانده شده است که یک بسته کامل برای خانواده محسوب می‌شود.

وی در توضیحات بیشتر این بخش‌ها گفت: «ابله‌تر» عنوان صندلی زردی است که در هر قسمت یکی از عوامل مجموعه روی آن می‌نشیند و به سوالات خاصی پاسخ می‌دهد، بخش نماهنگ هم اولین جایگاه عرضه رسمی کلیپ خوانندگان مطرح کشورمان محسوب می‌شود که در هر قسمت شاهد سه نماهنگ متفاوت خواهیم بود.

اسدزاده افزود: هنر و تجربه به معرفی و پخش آنونس فیلم‌های در حال اکران این گروه سینمایی می‌پردازد و در بخش انیمیشن نیز درهر قسمت یک انیمیشن کوتاه برای بچه‌ها در نظر گرفته‌ایم.

رئیس هیات مدیره شرکت تصویر گس‌تر پاسارگاد با بیان اینکه به دنبال عرضه فیلم کوتاه در این مجموعه هم بوده است اظهار کرد: در این خصوص همکاری لازم نشد اما همچنان آمادگی داریم در قسمت‌های بعد به پخش و معرفی آثار فیلمسازان جوان در راستای حمایت از این حوزه بپردازیم.

اسدزاده ضمن پوزش از تاخیر یک ماهه در عرضه این مجموعه، اظهار امیداوری کرد «ابله» مورد استقبال مخاطبان قرار گیرد و گفت: این مجموعه به قیمت ۳ هزار تومان عرضه خواهد شد و مردم با تهیه نسخه اورجینال و حمایتشان مسیر ما را در ادامه راهمان و خدمت رسانی به خانواده‌های ایرانی هموار خواهند کرد.

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=740

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *