سبز چشمانش، بنفش صدایش منتشر شد

آلبوم موسیقی بی کلام«سبز چشمانش، بنفش صدایش» با آهنگسازی روزبه آذر از سوی شرکت راوی آذرکیمیا منتشر شد.

 

آلبوم«سبز چشمانش، بنفش صدایش» در ۷ قطعه تولید شده که در این مجموعه سعی آهنگساز بر پیگیری دقیق موسیقی سازی است؛ چنان که با موسیقی سازی مفاهیم ارزشمند موسیقی بدون واسطه را گسترش داده تا نهایتا حنجره نیز در کنار دیگر آلات موسیقایی نقش ساز را بازی کند.

این آلبوم چشم اندازی گسترده را پیش روی شنونده هوشیار می گذارد و اجازه می دهد هر کس به فراخور درونیات خود به سمتی سفر کند که درونش می طلبد. این آثار در حقیقت بر گرفته از صداهایی از حوزه بالکان، آمریکای جنوبی و اسپانیا است.

آلبوم«سبز چشمانش، بنفش صدایش» شامل قطعات«والس آفتاب»، «چون روزهای آخر پاییز»، «غم غربت»، یازده روز»، «سوم شخص دایم»، «بارانهای پونا» و «سبز چشمانش، بنفش صدایش» می شود.

در این اثر روزبه آذر(گیتار و لاعود)، محمد حسین مصیاحی(گیتار دو)، روزبه زورچنگ(گیتارباس)، رضا ابو و ایمان نظیفی(پرکاشن)، امیر اسلامی(داربوکا، بینگوبانگو و درام )، علی فربد نیا(فلوت و کلارینت)، محمدجوادسام نژاد(پیانو)، رامین برمر و شادی تدبیری (وکال) همکاری کرده اند.

آلبوم«سبز چشمانش، بنفش صدایش» با طراحی گرافیک شادی تدبیری، صدابرداری سام نژاد و علی مخملباف، پالایش مازیار شاهی، توسط موسسه راوی آذر کیمیا به مدیر عاملی رضا مهدوی تولید شده و از سوی پخش های موسیقی جوان، آوای باربد، هنر شهر و رها راهی بازار شده است.

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=215

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *