سیزدهمین دوسالانه عکس ایران برگزار می شود

سیزدهمین دوسالانه‌ی عکس ایران پنجم بهمن سال ۹۳ در موزه‌ی هنرهای معاصر تهران آغاز به کار می‌کند.
هفت سرزمین/ سیزدهمین دوسالانه‌ی عکس ایران که امسال از سوی انجمن عکاسان ایران و با همکاری مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، پنجم بهمن سال جاری در موزه‌ هنرهای معاصر تهران آغاز خواهد شد.
 رویداد در حالی برگزار می‌شود که جامعه عکاسی ایران از ۱۰ دی‌ماه ۹۳ در مدت ۱۰ روز یکی از گردهمایی‌های سالانه خود را برگزار کرد و سومین «ده روز با عکاسان» را با مشارکت هفت انجمن تخصصی عکاسی به پایان برد.
پنج روز بعد از اتمام این حرکت، جامعه عکاسی ایران بار دیگر دور هم جمع می‌شوند تا در سیزدهمین دوسالانه عکس ایران شرکت کنند. این دوسالانه همچنین امسال یک تفاوت عمده با دوره‌های قبل دارد. امسال وزارت ارشاد با عهده‌دار کردن انجمن عکاسان ایران در برگزاری این برنامه، باعث شده که اعضای یک انجمن تخصصی امور مربوط به یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای عکاسی کشور را انجام دهند و با این کار مقدمه دیگری برای رشد و گسترش نهادهای تخصصی و خصوصی را فراهم آورند.
مراسم افتتاح سیزدهمین دوسالانه‌ی عکاسی ایران به دبیری اسماعیل عباسی ساعت ۱۷ در موزه هنرهای معاصر تهران به نشانی خیابان کارگر، جنب پارک لاله برگزار می‌شود.ن
منبع: هنرنیوز
Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=1617

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *