شهلا لاهیجی از ۹ کتاب تازه رونمایی می کند

مراسم رونمایی و معرفی تازه‌های «انتشارات روشنگران و مطالعات زنان» روز جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ از ساعت ۱۶ الی ۱۹ با حضور اهالی فرهنگ و ادب، دوستداران کتاب، صاحب‌نظران و سخنرانان مدعو، مولفان و مترجمان آثار تازه منتشر شده، در تالار مشاهیر مجموعه‌ تئاترشهر برگزار می‌شود.

هفت سرزمین/ در این مراسم تعداد ۹ عنوان از کتاب‌های تازه انتشار یافته «انتشارات روشنگران و مطالعات زنان» رونمایی و با سخنرانی مرتبط با هر عنوان کتاب، اثر موردنظر معرفی و کلیاتی پیرامون آن ارائه می‌شود. محمد رحمانیان، شهلا لاهیجی، یوسف اصلانی، علیرضا مجابی، سپیده محمدیان، دکتر سودابه عسگری، نیسان فروزین، منصوره یزدانی، سهیلا مهاجر ایروانی و رایحه مظفریان در جایگاه سخنرانان این مراسم، به ایراد سخنرانی در رابطه با این ۹ عنوان کتاب خواهند پرداخت.

در این مراسم محمد رحمانیان، به‌طور ویژه، درباره‌ کتاب «سفر به شب» بهرام بیضایی سخنرانی خواهد کرد. کتاب «جنسیت و فلسفه‌ سیاسی انتخابات» تالیف عباس محمدی اصل، با سخنرانی شهلا لاهیجی، مدیر «انتشارات روشنگران و مطالعات زنان» رونمایی خواهد شد. یوسف اصلانی نیز مباحثی پیرامون کتاب «پشت حصار» محبوبه بهزاد فرشید ارائه خواهد کرد. همچنین، علی‌رضا مجابی به معرفی اثر جدید خود با عنوان «بن‌بست خاله رُزا» خواهد پرداخت. «متولد ۱۶ آگوست» اثری دیگر از این انتشارات است که سپیده محمدیان (نویسنده کتاب) و دکتر سودابه عسگری (روانشناس) به ایراد سخنرانی دررابطه با آن خواهند پرداخت. رونمایی و معرفی کتاب «درام کودک بااستعداد بودن» اثر آلیس میلر، با صحبت‌های نیسان فروزین) مترجم کتاب) و منصوره یزدانی (روانشناس) همراه خواهد شد. کتاب «سه نقطه در رویا» نیز با توضیحات و معرفی سهیلا مهاجر ایروانی، در جایگاه مولف اثر، رونمایی می‌شود و در پایان رایحه مظفریان سخنانی پیرامون دو کتاب جدیدش، «تیغ و سنت» و «حلقه- نگاهی به ازدواج زودهنگام در ایران» خواهد داشت.

علیرضا محمودی ایرانمهر  مجری مراسم رونمایی و معرفی تازه‌های «انتشارات روشنگران و مطالعات زنان» خواهد بود. در پایان برنامه نیز زمانی برای پرسش و پاسخ برای علاقمندان و خوانندگان آثار نشر روشنگران در نظر گرفته شده است.

منبع: ایبنا

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=15862

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *