«شکرستان»؛ از قاب تلویزیون به پرده سینما

دست اندرکاران «شکرستان» در تدارک ساخت، انیمیشن سینمایی این مجموعه هستند.

هفت سرزمین/ در نشستی که ۱۵ دی ماه با حضور تعدادی از عوامل این انیمیشن در مرکز صبا برگزار شد، این خبر اعلام شد و تاکید شد که تمام تلاش تیم سازنده بر این است که تا فیلم برای سال ۹۵ آماده شود.

در این نشست؛ سید علی اکبر محمودی( مدیر گروه نوجوانان مرکز صبا)،‌ جواد فرحانی(تهیه کننده) و سجاد افشاریان (سرپرست نویسندگان) حضور داشتند.

محمودی گفت: دانش فنی کارگردانان و نویسندگان افزایش یافته و با توجه به نرم افزارهای موجود در بازار، امکان ساخت سینمایی «شکرستان» مهیا شده است.

او خاطرنشان کرد: چند ماهی این طرح را مورد بررسی قرار دادیم و بحث‌های اولیه مطرح شد و نهایتا آقای فراهانی به عنوان تهیه‌کننده و افشاریان به عنوان سرپرست نویسندگان کار را قبول کردند تا خواسته و آرزوی چند ساله ما محقق شود.

سجاد افشاریان هم گفت: من برای ادای دین به سینمای کودک و همچنین ادای دین به زنده‌یاد مرتضی احمدی عزیز که یادش همیشه با ماست و همکاری با آقای فراهانی در طی چند سال داشته‌ام، کار را پذیرفتم.

او از شکرستانی جدید، خبر داد و افزود: من به همراه تیم خود یاد گرفته‌ایم با اتاق فکر کار کنیم و یک نگاه پژوهشی به کار داشته باشیم تا از اتفاقات سینمای کودک در دنیا آگاه باشیم و در حد امکان از هیجان و تخیل استفاده کنیم تا با یک شکرستان جدید همراه باشیم.

فرحانی نیز گفت: اگر گام را درست برداریم و بتوانیم اعتماد مردم را جلب کنیم، تلاشمان بر ادامه ساخت فیلم‌های سینماهای دیگر است و اگر قصه خوب باشد قطعا جزء پرفروش‌ترین‌ها خواهد شد.

به گفته‌ی او؛ فیلم سینمایی «شکرستان» برای ادای دین به زنده یاد مرتضی احمدی با صدای ایشان آغاز خواهد شد و در ادامه اگر امکان استفاده از صدای ایشان از تقلید صدا وجود نداشت، از جانشین راوی استفاده خواهیم کرد.

 این نشست جهت اطلاع رسانی برای اعلام ساخت فیلم سینمایی شکرستان بود و اطلاعات بیشتر از جزئیات کار در نشست خبری که قرار است در آینده برگزار شود، اعلام خواهد شد.

منبع: ایسنا

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=15523

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *