عدم تمدید فراخوان جشنواره پایتخت کتاب ایران

دبیر طرح «پایتخت کتاب ایران» با اعلام اینکه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تمدید نخواهد شد، بر ارسال به موقع طرح‌ها از سوی متقاضیان تأکید کرد.

هفت سرزمین/ محمد سلگی گفت: کار داوری طرح‌ها متعاقب اتمام مهلت اعلام‌شده، یعنی ۳۰ دی ماه آغاز خواهد شد و به همین خاطر از متقاضیان شرکت در این طرح می‌خواهیم مستندات فعالیت‌های شاخص خود را هرچه زودتر به دبیرخانه بفرستند.

وی افزود: تاکنون شهرهای بسیاری طرح‌های خود را ارسال کرده‌اند، اما ضروری است آن تعداد از شهرهای متقاضی که باقی‌ مانده‌اند، هرچه سریع‌تر آثار خود را بفرستند تا از داوری‌ها جا نمانند، چرا که مهلت اعلام‌شده دیگر تمدید نخواهد شد.

براساس فراخوان این طرح متقاضیان شرکت در طرح انتخاب پایتخت کتاب ایران باید مستندات فعالیت‌های شاخص خود را تا پایان وقت اداری دوشنبه ۱۵ دی به دبیرخانه این طرح ارسال می‌کردند که این زمان به دلیل کمبود زمان و استقبال زیاد شهرهای کشور تا ۳۰ دی ماه جاری تمدید شده بود.

سلگی تمدید ۱۵ روزه فراخوان را فرصتی برای آن دسته شهرهایی عنوان کرد که تقاضای زمان بیشتری برای تکمیل طرح‌هایشان داشته‌اند و یا ممکن بود به علت کمبود وقت از شرکت در این طرح منصرف شوند.

منبع: ایسنا

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=1264

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *