عکاسی تئاتر صاحب رالی اختصاصی شد!

اولین رالی عکاسی تئاتر در بخش مسابقه عکاسی مدرسه تئاتر جشنواره تئاترشهر با معرفی عکاسان راه‌یافته به دو بخش عکاسی تئاتر صحنه‌ای و عکاسی تئاتر خیابانی، کار خود را آغاز کرد.

هفت سرزمین/ پذیرفته‌شدگان در بخش رالی عکاسی تئاتر در مدت یک هفته برگزاری جشنواره، با عکاسی از نمایش‌هایی که در جشنواره حضور دارند در یک رقابت فشرده شرکت خواهند کرد.

در این بخش، از مدرسه تئاتر جشنواره تئاترشهر، عکاسان هر شب در محل دبیرخانه مسابقه عکاسی تئاتر، پنج عکس از عکس‌هایی را که در همان روز گرفته‌اند، به داوران تحویل می‌دهند. هر عکس از سوی هیئت داوران ارزیابی می‌شود و امتیاز می‌گیرد. در پایان این رقابت، مجموع امتیازهای عکس‌های یک عکاس محاسبه و نفرات اول تا سوم در آیین پایانی جشنواره معرفی می‌شوند.

رضا موسوی – مسؤول بخش مسابقه عکاسی چهارمین جشنواره تئاترشهر – در این‌باره گفت: در پاسخ به فراخوان مسابقه عکاسی، ۸۳ عکاس تئاتر برای بخش صحنه‌ای و ۲۹ عکاس برای بخش خیابانی با ارائه پرونده کاری خود و ۱۰ نمونه از عکس‌هایی که تا کنون گرفته‌اند ثبت نام کردند که از آن میان ۲۰ عکاس برای بخش تئاتر صحنه‌ای و ۲۰ عکاس نیز برای بخش تئاتر خیابانی به مرحله رالی راه پیدا کردند.

وی منتخبان بخش عکاسی صحنه‌ای را زهرا امیری، سجاد احمدی مجد، پرنا بهارعلی، مرجانه پورحسین، شایان جوان خوشدل، سمانه جویا، فاطمه خواجه نوری، ساناز دریایی، تینا دلنوازی، آیین سبزیوند، بهاره سلطانی، نگین شکیبا، محمد شاه حیدری، ضیا صفویان، فاطمه عموزاده خلیلی، روزبه فولادی، ساینا قادری، پگاه قدیری، مونا تهرانی و مریم دیهول معرفی کرد.

در بخش عکاسی تئاتر خیابانی نیز تبسم ارگی، مژده اسلامی، حسین اسماعیلی، وحید امیرخانی، فاطمه پازوکی، محمد پیشگویی، ملیحه جدیدی، سیاوش حمیدی، فرناز خالقی، امیر خارزمی، محیا سرکارگر اردکانی، مهدی شهابی، راحله صبوحی، الهه صداقت، غزال صداقت، زهره صفی نور، فرنوش عامری، یاسر مروت، فاطمه مهری و کیمیا نیک در این رالی شرکت خواهند کرد.

جلسه توجیهی این بخش، ۱۸ شهریور در موزه امام علی (ع) برگزار می‌شود. جلسه بخش عکاسی صحنه‌ای از ساعت ۱۶ و جلسه بخش خیابانی از ساعت ۱۸ برپا می‌شود. افراد یادشده موظف هستند با کارت شناسایی در آمفی‌تئاتر مجموعه امام علی (ع) حاضر شوند تا علاوه بردریافت کارت ورود به مسابقه عکاسی جشنواره، اطلاعات لازم و توضیحات تکمیلی برنامه را دریافت و در قرعه‌کشی عکاسی از نمایش‌ها شرکت کنند.

چهارمین جشنواره تئاترشهر سازمان فرهنگی – هنری شهرداری تهران از ۲۶ شهریور تا ۲ مهرماه ۱۳۹۴ در هشت بخش تخصصی برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=13701

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *