کودکان تهرانی لانه پرنده ها را نقاشی می کنند

کودکان ۳ تا ۶ ساله ای که لانه هایی را برای پرندگان ساخته بودند، فردا یکم بهمن ماه «مهربانی با پرندگان» را نقاشی می کنند.

هفت سرزمین/ حسن موذنی کارشناس هنری فرهنگسرای اندیشه درباره این مسابقه نقاشی گفت: ما در فرهنگسرای اندیشه آخر شهریورماه سال جاری برنامه ای داشتیم با عنوان «ساخت لانه پرنده» که متریال آن را در اختیار کودکان و خانواده هایشان گذاشتیم تا برای پرنده ها لانه بسازند و آن را نقاشی کنند. این لانه ها که حدود ۵۰ تاست، اکنون در لابه لای درخت های فرهنگسرای اندیشه نصب شده است و اکنون در ادامه همین برنامه یک مسابقه نقاشی با موضوع «مهربانی با پرندگان» در نظر گرفته ایم که فردا یکم بهمن ماه در این فرهنگسرا برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقه با شرکت کودکان ۳ تا ۶ ساله برگزار می شود و قرار است کودکان با موضوع پرندگان و با نگاه صلح و دوستی با محیط زیست و پرندگان نقاشی کنند که در واقع نوعی آشنایی برای کودکان با مقوله محیط زیست است. در این گردهمایی به همه کودکان هدایایی داده خواهد شد و قرار است از بهترین آثار نقاشی آنها نیز یک نمایشگاه در این فرهنگسرا برپا کنیم.

لانه سازی کودکان برای پرندگان

موذنی همچنین اعلام کرد که اگر آثار بسیار خوبی را در این مسابقه داشته باشیم از آنها برای شرکت در مسابقه نقاشی ژاپن که با موضوع صلح و دوستی برگزار می شود، استفاده می کنیم و این آثار را به این نمایشگاه ارسال می کنیم.

این مسابقه نقاشی ویژه کودکان ۳ تا ۶ ساله فردا چهارشنبه یکم بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح در فرهنگسرای اندیشه به نشانی خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان اندیشه برگزار می شود.

منبع: مهر

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=1367

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *