نقاشی هایی به سبک خاص در نمایشگاه امیر نادری

نمایشگاه نقاشی‌های امیر نادری با عنوان «مفهوم در پیچیدگی» گشایش یافت.

هفت سرزمین/ نادری دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی معماری است که از سال ۱۳۸۷ به‌طور تجربی روش نوینی را در نقاشی شروع کرده است، روشی که به دور از هرگونه تقلید از سبک‌های غربی است و در آن، احساسات را با خطوط و رنگ‌ها نشان می‌دهند و هر کدام، از خاطره‌ای روزانه سرچشمه گرفته است. به این روش «مفهوم در پیچیدگی» و به اختصار «Pichart» گفته می‌شود.

۲

مجموعه طرح‌های مفهوم در پیچیدگی، نقاشی‌هایی با روش و حرف‌های خاص از اتفاقات روزمره هستند و از مشاهدات افراد در اجتماع نشأت می‌گیرند. این طرح‌ها هریک به نوعی خطوطی هستند که حرف می‌زنند و احساسات را با حرکات منحصربه‌فرد خود به نمایش می‌گذارند. این طرح‌ها نیاز به اندکی تأمل دارند و هر فرد با شرایط و احوال درونی خود، پیام خطوط را درک می‌کند.

سال ۱۳۹۲ کتاب «مفهوم در پیچیدگی» از این هنرمند به چاپ رسید که شامل مجموعه‌ای از نقاشی‌های همراه با جملات قصار است. کتابی با نقاشی‌های سیاه و سفید که برای هر روز حرفی برای گفتن دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه تا دوم مردادماه به فرهنگسرای «ابن‌سینا» واقع در شهرک قدس، فاز یک، خیابان ایران زمین شمالی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸-۸۸۳۶۶۳۶۶ تماس بگیرند.

منبع: ایسنا

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=10807

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *