کاهانی از آلمان تا سوییس در «استراحت مطلق»

تور اکران فیلم سینمایی «استراحت مطلق» جدیدترین ساخته عبدالرضا کاهانی از تاریخ ۳ سپتامبر سال جاری ۱۲ شهریور در آلمان، اتریش و سوییس آغاز می‌شود.

هفت سرزمین/ این تور از شهر فرانکفورت آلمان آغاز می‌شود و این فیلم با نام ABSOLUTE RUHE و با زیرنویس آلمانی در شهرهای هامبورگ، دوسلدورف، کلن، مونیخ، لایپزیک، برلین و… نمایش داده خواهد شد.

این تور توسط که کمپانی TRES MEDIA برگزار می‌شود، با نمایش این فیلم در چند شهر اتریش و سوئیس نمایش ادامه خواهد داشت و اوایل سال ۲۰۱۶ نیز شهرهای بزرگ اسپانیا این فیلم را اکران خواهند کرد.

مجری طرح این فیلم اعلام کرد که قرار است کاهانی در مراسم آغاز اکران فیلم در فرانکفورت حضور داشته باشند.

به گفته خانی، مقدمات اکران فیلم در فرانسه نیز آغاز شده و به زودی تاریخ نمایش آن مشخص می‌شود.

پیش از این فیلم «استراحت مطلق» به همت «دریچه سینما» در شهرهای ملبورن، بریسبان، سیدنی و آدلاید استرالیا و اورنج کانتی، واشنتگتن دی‌سی، لس‌آنجلس و نیویورک آمریکا نمایش داده شد که با استقبال تماشاگران همراه بود.

در هفته پیش رو نیز فیلم در چند دانشگاه تورنتو به نمایش درخواهد آمد.به گزارش ایسنا، رضا عطاران، ترانه علیدوستی، مجید صالحی، بابک حمیدیان ، فریده فرامرزی و امیر شهاب رضویان بازیگران این فیلم هستند.

خانی پس از همکاری با کاهانی در فیلم‌های «بی‌خود و بی‌جهت» و «استراحت مطلق» به عنوان مجری طرح، از سومین همکاری با این کارگردان به عنوان تهیه‌کننده نام برد و اعلام کرد به محض بازگشت کاهانی به ایران از اوایل آبان‌ماه پیش تولید رسمی فیلم آغاز خواهد شد.

منبع: ایسنا

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=13015

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *