کتاب پارسه «۷ مُهر جادو» را به بازار کتاب فرستاد

هفت داستان بلند نوجوان از مجموعه «هفت مهر جادو» نوشته کای مایر، از سوی بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه منتشر شد.

هفت سزمین/ «هفت مهر جادو» مجموعه ای از داستان‌های بلند نوشته کای مایر – نویسنده آلمانی – است که در ژانر ادبیات وحشت تعریف می شود. هر داستان دارای عنوان و ماجرایی مستقل است و چهار کودک، شخصیت های اصلی آن را تشکیل می دهند. داستان‌ها در منطقه ای نسبتا آرام و مرموز در آلمان اتفاق می افتد و همه چیز از جایی شروع می شود که یکی از بچه ها متوجه ظاهر شدن علامتی عجیب روی دستش می شود. همزمان با این اتفاق، سروکله موجوداتی در اطراف آنها پیدا می شود و آنها ناخواسته قدم به ماجراهایی ترسناک و رازآلود می گذارند و باید با کمک یکدیگر از شر نیروهای شرور خلاص شوند.

«هفت مهر جادو» فقط داستان هایی ترسناک نیستند. مخاطب نوجوان این داستان ها، ضمن رویارویی با فضاهای دلهره آور، لحظه های شوخی، دوستی و حس همیاری و نوعدوستی میان شخصیت های این داستان ها را نیز تجربه خواهد کرد.

بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه هفت جلد از این مجموعه را با عناوین «جادوگر بزرگ بازمی گردد»، «لک لک سیاه»، «دخمۀ دامیانو»، «مرد خاردار»، «فرشتۀ سایه»، «شبی با مترسک‌های زنده» و «مسافری از ماه» با ترجمه ندا درفش کاویانی منتشر کرده است. تعداد صفحات این کتاب‌ها بین ۱۲۵ تا ۱۴۰ و قیمت های آنها ۷۰۰۰ و ۷۵۰۰ تومان است.

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=15584

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *