یک کارگردان تئاتر بعد از ۱۵ سال نمایشی بر صحنه می برد

محسن علیخانی بعد از ۱۵ سال نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره‌روز» را روی صحنه می‌برد.

هفت سرزمین/ طبق اعلام مدیر تماشاخانه باران، این نمایش که در جشنواره نوزدهم تئاتر فجر در سال ۷۹ اجرا شد و پس از آن به مدت محدودی در تئاترشهر به صحنه رفت، به عنوان اولین کار تولیدی کمپانی «باران» در تماشاخانه باران اجرا می‌شود.

برای اجرای این نمایش که تلاش شده تا تقریبا همان گروه قبلی حضور داشته باشند، مهدی سلطانی، ستاره اسکندری، شهرام حقیقت‌دوست، فرزین صابونی، پونه عبدالکریم‌زاده، فهیمه امن‌زاده و مریم باقری بازی می‌کنند.

نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره‌روز» که نوشته علیرضا نادری است، به کارگردانی محسن علیخانی برای اجرا در عید فطر و در تماشاخانه باران آماده می‌شود.

این نمایش در جشنواره تئاتر فجر در ۹ بخش نامزد دریافت جایزه شد که در نهایت جایزه اول نمایشنامه‌نویسی برای علیرضا نادری، جایزه اول کارگردانی برای محسن علیخانی، جایزه اول بازیگری زن برای ستاره اسکندری،‌ جایزه دوم بازیگری مرد برای مهدی سلطانی و احمد مهرانفر و جایزه دوم طراحی صحنه برای منوچهر شجاع را دریافت کرد.

نمایش‌نامه «سعادت لرزان مردمان تیره‌روز» به فروپاشی یک خانواده ایرانی در دهه ۶۰ می‌پردازد. ماجرا در عصر یک روز بارانی آغاز و نیمه شب، تاریک و هول‌انگیز به پایان می‌رسد.

منبع: ایسنا

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=10037

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *