۸۲۸ کتابفروش «طرح تابستانه کتاب» را برگزار می کنند

طرح تابستانه کتاب از امروز با مشارکت ۸۲۸ کتابفروشی از ۳۱ استان کشور آغاز به کار کرد.

هفت سرزمین/ طرح تابستانه کتاب با شعار «این چنین دوست کتاب است از او دست مدار» که با استقبال پرشور و درخواست مشارکت ۹۳۶ کتابفروشی از سراسر کشور همراه بود، با تایید ثبت نام  ۸۲۸ کتابفروشی از امروز (۱۵ مرداد) آغاز شد.

بر این اساس، از بین ۸۲۸ کتابفروشی تاییده شده در تابستانه کتاب، ۶۳۱ کتابفروشی از مراکز استان ها و ۱۹۷ کتابفروشی از شهرستان‌ها عضو طرح شده‌اند. استان‌های تهران با ۱۵۱ کتابفروشی، اصفهان با ۹۸ کتابفروشی و  قم با ۹۴ کتابفروشی بیشترین مشارکت را در این طرح داشته‌اند که در مقایسه با طرح‌های مشابه، افزایش استقبال کتابفروشی‌ها از این طرح را نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان و خریداران کتاب می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی تا پنجم شهریور در مراکز استان‌ها و تا پانزدهم شهریور در شهرستان‌ها به کتابفروشی‌های عضو طرح مراجعه و از تخفیف ۲۰ تا ۲۵ درصدی خرید کتاب در این طرح تا سقف یکصد هزار تومان استفاده کنند.

علاقمندان می توانند با استفاده از «اپلیکیشن  کتابفروشی» کتابفروشی‌های سطح شهر را بر روی نقشه مشاهده کرده و بهترین مسیر برای رسیدن به آن را پیدا کنند. همچنین این اپلیکیشن با امکان بروزرسانی خودکار، شماره تماس و آدرس تمامی کتابفروشی‌های دارای مجوز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و آنها را برای رسیدن به مقصد راهنمایی خواهد کرد. این اپلیکیشن را می‌توانید از سایت ketab.ir دانلود کنید.

منبع: روابط عمومی خانه کتاب

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=15757

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *