۱۵ تا ۲۰ مرداد به جشنواره تئاتر سوره بروید

بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره از ۱۵ مرداد با اجرای نمایش “من آنجا نیستم” به کارگردانی مهدی نعمتی در تئاتر شهر گشایش خواهد یافت.

هفت سرزمین/ این دوره از جشنواره با ۴ اجرای صحنه‌ای و ۷ اجرای خیابانی رسماً آغاز به کار کرده و جشنواره تا ۲۰ مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

۵۷۵۳۰۲۴۷

در روز نخست این جشنواره نمایش‌های ” من آنجا نیستم” به کارگردانی مهدی نعمتی در سالن تئاتر شهر ساعت ۱۵، “آوازها دیوار بی در” به کارگردانی محمد قاسمی در سالن تماشاخانه ماه حوزه هنری ساعت ۱۶:۳۰،”تراژدی پارک” اتابک به کارگردانی سیروس مصطفی در تماشاخانه مهر ساعت ۱۸ و نمایش “قصه ظهر جمعه” به کارگردانی حسام افروز در تالار اندیشه حوزه هنری ساعت ۱۹:۳۰ ، به روی صحنه می رود.

همچنین نمایش‌های خیابانی “گزارش یک تابوت” ساعت ۱۷:۳۰ در محوطه حوزه هنری، “سیاه ور دارو” ساعت ۱۷:۳۰ در محوطه تئاتر شهر، “فرکانس” ساعت ۱۹ در محوطه حوزه هنری، “حکایت خنده‌دار خنده‌ای که نبود” ساعت ۱۹ در محوطه تئاتر شهر، صد در صد خارجی ساعت ۱۹ در محوطه ایوان انتظار(میدان ولیعصر) و نمایش “رد پایی در آسمان” ساعت ۲۰:۳۰ در محوطه حوزه هنری در روز نخست بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره اجرا خواهد شد.

بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره از روز ۱۵ مرداد ماه به مدت ۵ روز برگزار خواهد شد.

مراسم اختتامیه این جشنواره ۲۰ مرداد ماه با حضور هنرمندان و مدیران هنری در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار میشود.

منبع: ستاد خبری بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=15767

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *