ماهنامه الکترونیکی «قاب» به شماره نهم رسید

نهمین شماره ماهنامه الکترونیکی «قاب» با هدف معرفى و انتشار آثار هنرمندان جوان و کمتر شناخته‌شده فعال در حوزه هنرهاى تجسمى منتشر شده است. 

هفت سرزمین/ مجله الکترونیکی قاب، نشریه ای الکترونیکی است که با هدف معرفى و انتشار آثار هنرمندان جوان و کمتر شناخته‌شده فعال در حوزه هنرهاى تجسمى، هر ماه منتشر می‌شود، هر شماره از نشریه شامل بخش‌هایی چون مصاحبه و گفتگو با هنرمندان جوان، نقد آثار هنری آنها توسط منتقدان و یا کارشناسان هنری و بررسی مسائل روز دنیای هنرهای تجسمی است و به‌طورکلی شامل سه بخش اصلى قاب نو، چارچوب و پاسپارتو است.

از این مجله که از یکم مهرماه ۱۳۹۳ به سردبیری پژمان پژویان شروع به فعالیت کرده تاکنون ۹ شماره به انتشار رسیده است.

فراخوان هر شماره با موضوعات شاخههای مختلف هنرهای تجسمی از طریق شبکه‌های اجتماعی، سایت مجله اطلاع‌رسانی می‌شود که بعد از آن و پایان مهلت شرکت‌کنندگان، آثار منتخب در شماره جدید منتشر می‌شود.

گفتگوهایی با علی‌اصغر دشتی، کارگردان و فرهاد فزونی مدیرهنری تئاتر “متاستاز”، مصاحبه با دو هنرمند جوان حوزه طراحی پوستر و تصویرگری به همراه نقدی از قباد شیوا و ملیکا سعیدا محور اصلی مطالب منتشر شده در تازه‌ترین شماره دی ماه مجله “قاب” را تشکیل می‌دهند.

نهمین فراخوان این نشریه اوایل آذرماه سال جاری با موضوع “ساده” منتشر شد که آثار منتخب هنرمندان منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

علاقه‌مندان می توانند برای دسترسی رایگان به شماره‌های پیشین مجله به آدرس اینترنتی www.ghaabemag.com مراجعه کنند.

منبع: هنر آنلاین

Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=15347

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *