MTV برترین موزیک ویدیوهای ۲۰۱۵ را انتخاب کرد

مراسم جایزه بهترین موزیک ویدئوها که به VMAs award معروف است و در واقع بخش تخصصی موزیک ویدئو از همان مراسم MTV است در موعد مقرر یعنی یکشنبه ٣٠ اگوست برگزار شد.
هفت سرزمین/ در این مراسم کانیا وست توانست با احساسی ترین سخنرانی مراسم که حدود دوازده طول کشید  قلب و فکر حضار را به خود همراه کند؛جاستین بیبر از شکست و زمین خوردن گفت و مایلی سایرس که مجری اصلی برنامه بود به هر ترفندی متوسل شد تا خیالش آسوده شود در تمام طول مراسم در مرکز توجه باقی می ماند.

در ادامه برخی از مهمترین اتفاقات این مراسم را که در حاشیه اخبار اصلی، تیتر رسانه ها قرار گرفتند می خوانید:

١- مایلی سایرس(Miley Cyrus) خواننده و ترانه سرای۲۲ ساله امریکایی که امسال مجری اصلی این مراسم بود در طول این شب ده بار گریم و لباس خود را عوض کرد و هر بار با ظاهری عجیب غریب تر از قبل حضار را متحیر ساخت.

٢- امبر رز (Amber Rose) و بلک چاینا (Blac Chyna) هر دو در ابتدای مراسم و روی فرش قرمز با لباس هایی حاضر شدند که در اعتراض به خشونت پلیس امریکا طراحی شده بود.

٣- تیلور سوئیفت در این مراسم یک ویدئوی جدید اکران کرد که آن را به دور از چشم رسانه ها نگه داشته بود. این ویدئو برای قطعه “وحشی ترین رویاها” (wildest Dreams) توسط جوزف ویلسون و در افریقا فیلم برداری و ساخته شده است.

۴- ربل ویلسون ( Rebel Wilson) کمدین استرالیایی که برای جایزه نیکی میناج روی استیج امده بود با لباس جنجالی خود برای لحظاتی سالن را در شوک فرو برد و نسبت به شوخی هایش انتقادات زیادی را از رسانه ها دریافت کرد.

۵- تیلور سوئیفت و نیکی میناج با اینکه در هفته های اخیر جملات پرتنشی میانشان رد و بدل شد روی استیج VMAs بهم پیوستند و دو قطعه ی Bad Blood و The Night Is Still Young را باهم اجرا کردند اما میناج بعد از دریافت جایزه اش برای بهترین موزیک ویدئوی پاپ با جملات تندی به مایلی سایرس ( که اخیرا با او هم درگیری لفظی پیدا کرده بود) تاخت و برای لحظاتی سالن را در سکوت فرو برد.

۶- جاستین بیبر که در فرش قرمز با مدل موی متفاوتی حاضر شده بود وقت اجرای  قطعه ” منظورت چیه” ( What Do You Mean)  کلاه بر سر گذاشت و یک موزیک ویدئوی جدید هم معرفی کرد.

٧-کانیه وست بعد از اینکه پرافتخارترین جایزه این مراسم (جایزه یک عمر دستاورد) را از دستان تیلور سوئیفت گرفت برای دوازده دقیقه میکروفون را در دست گرفت و احساساتی ترین سخنرانی ان شب را انجام داد. او در این چند دقیقه از پدر شدن و دخترش گفت، از اهمیت هزاره ای که در ان زندگی می کنیم و البته از قصدش برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال ٢٠٢٠.

٨- فتی وپ (Fetty Wap) جایزه “هنرمند تماشایی” را برد اما خودش در مراسم حضور پیدا نکرد تا جایزه اش را دریافت کند. این جایزه بر اساس اراء مخاطبان به برنده تعلق می گیرد.

٩ ASAP ROCKY و Twenty one pilots یک دوئت جاه طلبانه اجرا کردند.

١٠-مایلی سایرس بعد از اجرای اهنگ جدیدش  به نام “انجامش بده”  Dooo it به حضار اعلام کرد که البوم جدیدی تولید کرده است و انها می توانند در همین لحظه البوم را اینترنتی دریافت کنند.
 

  • لیست برندگان:

جایزه بهترین ویدئوی راک  – برای ویدئوی Fall  Out Boy اثر اوما تورمن (Uma Thurman)

جایزه بهترین ویدئوی پاپ زنان – Blank Space اثر تیلور سوئیفت

جایزه بهترین ویدئوی اهنگ تابستان– برای ویدئوی She’s Kindda Hot اثر گروه استرالیایی (۵ seconds of summer)

 جایزه بهترین ویدئوی پاپ مردان – Uptown Funk اثر مارک رانسون و برونو مارس

جایزه بهترین ویدئوی هیپ هاپ – اناکوندا (Anaconda) اثر نیکی میناج

جایزه بهترین ویدئو با پیام اجتماعی – One Man Can Change The World “یک نفر می تواند دنیا را تغییر دهد” اثر بیگ شان

جایزه هنرمند تماشایی (Artist to Watch)  هم به موزیک-ویدئو   ازTrap Queen فتی وپ رسید.

منبع:  موسیقی ما
 
Print Friendly
لینک خبر : http://www.7sarzamin.ir/?p=13521

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *